Sourozenci sestra(y) - Ruchi Verma, Richa Verma (jeden z nich je módní návrhář a druhý se věnuje kariéře zpěvu)
herečka(y) Deepika Padukone , Sonam Kapoor , Marilyn Monroe
Módní fotografAtul Kasbekar
CitátUsilujte o to, abyste nebyli úspěšní, ale měli hodnotu Albert Einstien

Některá méně známá fakta o Aishwarya Sushmita

• Aishwarya Sushmita je indická herečka, zpěvačka, modelka, břišní tanečnice a hráčka badmintonu na národní úrovni, která se proslavila po vítězství v modelingové reality show NDTV Good Times Kingfisher Supermodels 3 (2016).

Aishwarya Sushmita na natáčení NDTV Good Times Kingfisher Supermodels 3

• Vyrostla v Darbhanga, Bihar.

Aishwarya Sushmita v dětství

• Aishwarya byla v pubertě divoška.
  • Ve svých školních dnech se Aishwarya chtěla stát důstojníkem IAS, a proto se rozhodla pokračovat v promoci a získat magisterské studium filozofie.
  • Na vysoké škole byla hráčkou badmintonu na národní úrovni.
  • V roce 2015 se zúčastnila soutěže Campus Princess, soutěže krásy, která hledá potenciální královny krásy, a byla vybrána ze své vysoké školy. Poté soutěžila s ostatními soutěžícími (vítězi z různých vysokých škol v Dillí) z regionu Dillí a přesunula se do Bombaje na finálové kolo. V Bombaji Aishwarya absolvovala 7denní školení na soutěž a ve finálovém kole se dostala do Top 6, než byla vyřazena ze soutěže.
  • Poté, co její rodina zpozorovala její talent, povzbudili Aishwaryu, aby se věnovala kariéře v modelingu.
  • V roce 2016 se Sushmita zúčastnila soutěže krásy Miss North India a v soutěži byla korunována Miss Congeniality.

Aishwarya Sushmita se připravuje na soutěž krásy

• Následně se připojila k modelingové agentuře se sídlem v Dillí a objevila se v několika tištěných reklamách.
  • V roce 2016 vyhrála NDTV Good Times Kingfisher Supermodels 3 a dostala se do užšího výběru na focení Kingfisher Calendar se čtyřmi dalšími dívkami na Seychelách.

Focení Aishwaryi Sushmity pro kalendář Kingfisher Calendar

• Sushmita získala v roce 2021 roli ‚Karishmy‘ ve špionážní sáze Disney+ Hotstar Special OPS 1.5: The Himmat Story.

Aishwarya Sushmita ve speciální OPS 1.5 The Himmat Story

• Podporovala značku spodního prádla Pretty Secrets.

Aishwarya Sushmita podporuje spodní prádlo Pretty Secrets

• Aishwarya pracovala jako modelka s mnoha módními návrháři Anita Dongreová , Reynu Taandon, Manav Gangwani, Manish Malhotra a Rahul Khanna.

Aishwarya Sushmita nosí Manav Gangwani

• Prošla také rampou mnoha populárních módních přehlídek, jako je Lakme Fashion Week, India Fashion Week a Blenders Pride Fashion Tour.

Aishwarya Sushmita chodí po rampě na Lakme Fashion Week

• Aishwarya se dostala na obálky mnoha renomovaných módních časopisů jako Graze India a New Woman India.

Aishwarya Sushmita na obálce New Woman India

Aishwarya Sushmita na obálce časopisu New Woman India

• Ráda jezdí na sportovních kolech.

Aishwarya Sushmita pózuje na kole.

Aishwarya Sushmita pózuje na kole

• Sushmita je nadšenec do fitness. Cvičí každý den alespoň 30 minut, aby se udržela fit. Její cvičební režim obecně zahrnuje kardio, běh a jógu.

Aishwarya Sushmita dělá jógu

ram charan hindština seznam filmů
  • Je vášnivou milovnicí psů a vlastní psího mazlíčka jménem Mario.

Aishwarya Sushmita a její pes

• Často je spatřena při konzumaci alkoholu na různých akcích.
    Aishwarya Sushmita drží sklenici alkoholu
  • Během rozhovoru Aishwarya odhalila, že její jméno bylo sloučením bývalé Miss World Aishwarya Rai Bachchan a bývalá Miss Universe Sushmita Sen jména uživatele. Ona řekla,

Narodila jsem se v roce 1994. Moji rodiče jimi byli opravdu inspirováni, protože ve stejném roce byli korunováni na Miss World a Miss Universe. Byli zmatení, jestli mi mají říkat Aishwarya nebo Sushmita. Ve svém zmatku se rozhodli, že je naprosto v pořádku, když použijí obě jména.