Oblíbené jídloZmrzlina z čokoládové sušenky Ben & Jerry, koblihy z práškového cukru a horká gepardy.
Chlapci, rodina a další
StavSvobodný
Sexuální orientaceRovný
KontroverzeByla zamračená, protože mohla být velkorysá a vzdát se nerozhodného výsledku dala šanci Jenebě Tarmohové soutěžit v závodě na 100 m, protože Allyson si už zajistila místo na 200 m. Řekla, že na to trénuje od začátku koučování a není to něco, co by chtěla změnit.

• Pije Allyson Felix alkohol ?: Není známo
  • Allyson vede závody na 100, 200 a 400 ma běhá rychle! Je rychlou sprinterkou a je olympijskou vítězkou na 200 m a třikrát na ME Mistrovství světa. S týmem popadla další zlaté medaile v štafetách.
  • Je držitelkou světového rekordu spolu s týmem v štafetě 4 x 100 m. Ona také běžel nejrychlejší split, rychlejší než kterákoli Američanka, v štafetě 4 x 100 m na Mistrovství světa 2015 . To se také stalo třetím nejrychlejším na světě.
  • Je testována Americká antidopingová agentura pravidelně, aby zjistila, zda její výkon zvyšují nějaké léky. Podílela se na Projekt Věřte na to přijde.
  • Její bratr Wes Felix je také sprinter, který běžel na juniorském šampionátu USA v roce 2002 a byl tam šampionem. Byl šampionem na Pac-10 v letech 2003 i 2004. Nyní působí jako její sestra.
  • Na střední škole se jí říkalo „Kuřecí stehýnka“, protože pro dívku o velikosti 5’6 ″ měla i přes sílu, kterou měla, hubené nohy. Ale setkáme se s ní v tělocvičně, mrtvá zvedne 270 liber!
  • Její pokora se odráží ve víře a dává veškerou zásluhu Bohu za to, že jí požehnal darem a koučem, že z ní udělala to, čím je.
  • Vyzkoušela svůj první závodní závod v devátém standardu a v příštím roce byla „atletkou roku na střední škole“. Zaznamenala nejrychlejší čas na střední škole pro dívku, ale nebyl zaregistrován, protože pro tuto akci nebyl proveden žádný dopingový test.
  • Vzdala se šance jít na vysokou školu, aby podepsala smlouvu s Adidasem. Adidas jí však zaplatil nezveřejněnou částku a podpořil její vzdělání na University of Southern California.
  • Byla ochotná své tři vyměnit Světový šampionát zlaté medaile s jedním zlatem, které Campbell Brown vyhrál na olympijských hrách. Nechtěla být spokojená se ztrátou, ale brzy ji nakopla a byla šťastná z toho, co má, a ze všeho, co se stalo tak rychle.
  • Objevila se na The Tonight Show with Jay Leno a navštívil soubory Skandál.
  • Byla s nejvyšším vyznamenáním v USA, Jesse Owens Award, třikrát se stala jedinou ženou, která to vyhrála třikrát Marion Jones.
  • Pokud je Roger Federer, je Veronica Campbell Brown její Rafael Nadal a oba si navzájem dávají zdravou konkurenci a motivaci.
  • I když je studentkou University of Southern California, trénuje na tratích UCLA, která již dříve zahájila činnost mnoha superstar sportovců.
  • Má psa jménem Chloe, který jí chybí, když je mimo závodění o závody, a psa Skypes, aby se cítil pohodlně a útulně.
  • Účastní se 100 m, jen aby se připravila na 200 m událost.
  • Žádná žena nezískala tolik medailí na venkovním šampionátu jako ona a žádná atletka v terénu na posledních třech olympijských hrách nezískala více než její čtyři zlaté a dvě stříbrné medaile.
  • Svou první medaili získala, když jí bylo 18.
  • Allyson má dar spánku. Může spát kdykoli a kdekoli.
  • Na olympijských hrách v Riu 2016 má šanci zapsat se do historie nejzdobenějšího sportovce, který prolomil počty Jackie Joyner-Kersee a jamajské Merlene Ottey.
  • Navzdory zranění, které utrpěla během zkoušek na amerických zkouškách v Eugene, zvítězila v běhu na 400 m a zaznamenala osobní rekord 49,68.
  • Prohlašuje a móda sama a byla na New York Fashion Week.
  • Je součástí charitativní organizace Právo hrát a cestoval do Libanonu a Palestiny, aby byl svědkem toho, jak může hra ve skutečnosti změnit děti.
  • S povolením jakékoli supervelmoci by chtěla teleportaci, aby nemusela létat.
  • Kdyby nebyla sportovec, byla by učitelkou. Stále chce být učitelkou a má vzdělání na základní škole.